Ana sayfa Haberler

IATA CEIV sertifikasını uygulamak için American Airlines Cargo

Sertifika
Çin Xinfa  Airport  Equipment  Ltd. Sertifikalar
Çin Xinfa  Airport  Equipment  Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
IATA CEIV sertifikasını uygulamak için American Airlines Cargo
hakkında en son şirket haberleri IATA CEIV sertifikasını uygulamak için American Airlines Cargo
Yazan : FELICITY STREDDER | 20/09/2016

AA Kargo, IATA ile mükemmel zincir teklifini geliştirmek için Mükemmeliyet Merkezi ve Bağımsız Doğrulayıcılar akreditasyonu elde etmek üzere imzaladı.

İlk istasyonlar, Amerika'nın merkezini ve Dallas-Fort Worth International ve Miami International havaalanını da içerecek. Miami havaalanının en büyük havayolu şirketi olan American sertifikasyonu, havalimanının Pharma Hub girişimini destekleyecek. AA Cargo ayrıca Philadelphia International'ı geçen yıl açtığı 25.000 metrekarelik ilaç ve sağlık işleme tesisini desteklemek için onaylayacaktır.

IATA sertifikası, tesislerin, süreçlerin ve işlemlerin tüm yönetmeliklere uygun olduğunu ve sıcaklığa duyarlı ürünlerin doğru şekilde taşınması için uygun şekilde etkili olduğunu doğrulamaya hizmet edecektir; Amerikalıların son yıllarda yoğun çaba gösterdiği çabalar. AA'nın Kargo Bölümü için Soğuk Zincir Stratejisi Müdürü Tom Grubb “Sıcaklık kontrol ağımızla son derece gurur duyuyoruz” dedi. “Odak noktası, ilaçları dünya çapında güvenli ve verimli bir şekilde hareket ettirmek ve bu sertifikasyonu teşvik eden ilk ABD şirketi olmak, ortaklarımıza ve müşterilerimize mümkün olan en iyi soğuk zincir hizmetini sunma becerilerinizden ne kadar emin olduğumuzu göstermeye yardımcı olacaktır.”

ExpediteTC, American Airline Cargo'nun üstün sıcaklık kontrol programı, tedarik zinciri boyunca aşılar ve kan ürünleri gibi ilaç ve sağlık ürünlerinin üstün kullanımı ve nakliyesi için geliştirilmiştir. Bu ürünlerin hassas doğası ve nihai hastaya güvenli ulaşımının önemi göz önünde bulundurulduğunda AA, anahtar merkezlerle başlayarak küresel ağında CEIV'e yatırım yapmayı planlamaktadır.

Sıcaklık yönetimi hizmetlerine olan talep hızla artmaya devam ederken, Amerika, sertifikasyonun büyük ölçüde yaygınlaşmasının küresel soğuk zincir müşterileri için gittikçe artan bir deneyim sağlama konusundaki yatırımlarını göstereceğini umuyor.

News.groundhandling.com'dan alıntılanan haberler

Pub Zaman : 2016-09-21 14:09:57 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Xinfa  Airport  Equipment  Ltd.

İlgili kişi: Mr. Jack Hu

Tel: 86-316-8934646

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)