Ana sayfa Haberler

2. Americas GHI Konferansı başarılı

Sertifika
Çin Xinfa  Airport  Equipment  Ltd. Sertifikalar
Çin Xinfa  Airport  Equipment  Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
2. Americas GHI Konferansı başarılı
hakkında en son şirket haberleri 2. Americas GHI Konferansı başarılı
Yazan : FELICITY STREDDER | 2016/07/10

200'ün üzerinde delege, Eylül ayı sonunda ev sahipliği yapan 2. Americas GHI Konferansı için Miami'de toplandı.

Orada olmasaydınız, kalabalık bir tedarikçi sergisinin yanı sıra, atölye çalışmaları, özel ilgi alanları ve sektör uzmanlarının açılış konuşmalarıyla dolu üç günlük bir etkinlikte kaçırdınız. Ağ fırsatları, bu yılki etkinlikte, her zaman 600'ün üzerinde Bire Bir görüşme gerçekleşti; Bu, bir önceki yılın verimini 150'den fazla aştı.

Toplantılar arasında delegeler, daha küresel konuların yanı sıra, finansal, ekonomik ve iş dünyasıyla ilgili gözden geçirmeler dahil olmak üzere, Amerika bölgesine odaklanmış bilgilendirme oturumlarına katıldı. DEKRA Insight'ın Martin Dean'in sunduğu, Holman Fenwick Willan'dan Aileen Camacho'ın gusto ile yaptığı sözleşme hukuku, zarara uğrayan hasarlar ve ciddi yaralanmalar ve ölümler gibi ilgili konular, zaman ayırdı ve dinamik tartışma başlattı.

Delegeler ayrıca, en az beş IT çalıştayından yararlandılar ve en son yüksek teknoloji çözümlerini, operasyonlarını geliştirmek için mevcut olan özel ilgi akışlarının yanı sıra, GSE bakımının maliyeti hakkındaki tüm bilmesi gereken gerçekleri açıkladılar. .

Bununla birlikte, Sunshine State'de tüm sert greft değildi. Birinci günde, mekan Karayiplerin gerçek ruhunda çelik davullarla dolu canlı bir ağ partisine ev sahipliği yaptı; İki gün boyunca katılımcılar Miami Limanı etrafında delege akşam yemeği gezisi için lüks bir yat tahta gördüm.

Gelecek yıl, konferans 27-29 Haziran tarihlerinde ev sahipliği yapacak ve yeni bir mekan olan Downtown Hilton'da Hilton'a taşınacak. Bu yılın etkinliğini kaçırdıysanız, 3. Amerika GHI konferansı için yerinizi ayırdığınızdan emin olun.

Tam bir gözden geçirmenin yayınlanacağı GHI'nın bir sonraki sayısında konferansın içeriği hakkında daha fazla bilgi edinin.

News.groundhandling.com'dan alıntılanan haberler.

Pub Zaman : 2016-10-10 15:46:53 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Xinfa  Airport  Equipment  Ltd.

İlgili kişi: Mr. Jack Hu

Tel: 86-316-8934646

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)