Ana sayfa Haberler

Suudi Arabistan Havayolları, Ürdün havaalanındaki operasyonları yürütmek için AHS'i seçti

Sertifika
Çin Xinfa  Airport  Equipment  Ltd. Sertifikalar
Çin Xinfa  Airport  Equipment  Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Suudi Arabistan Havayolları, Ürdün havaalanındaki operasyonları yürütmek için AHS'i seçti
Yazan : FELICITY STREDDER | 2016/07/11

Suudi Arabistan Havayolları, Queen Alia Uluslararası havaalanına çift yönlü uçuşlar için kapsamlı yer hizmetleri sunmak üzere Havacılık Hizmetleri'ni seçti.

AHS uluslararası yer hizmetleri şirketi Menzies Aviation'ın stratejik ortağıdır.

Anlaşma, QSIA terminalinde 1 Kasım tarihinde AHS-Menzies tarafından düzenlenen bir resepsiyonda, Suudi Arabistan Havayolları yönetim ekibi, havalimanı yetkilileri ve özel ve kamu sektörlerinden çeşitli diğer kişilerin katılımıyla açıklandı.

Her iki şirket arasında varılan anlaşma, Suudi Arabistan Havayolları'nın 2008'den bu yana QAIA'da resmi bir yer hizmeti kuruluşu olarak çalışan AHS-Menzies'deki yer hizmetleri personelinin emilmesini de içeriyordu. AHS-Menzies, Suudi Arabistan Havayolları'na geniş bir yelpazede hizmet verecek. uçak hareketi, kargo elleçleme ve sayısız teknik destek hizmetleri de dahil olmak üzere yer hizmetleri.

AHS-Menzies Genel Müdürü Ferdinando Trella, törende yaptığı konuşmada şunları söyledi: "Bu anlaşmanın karşılıklı olarak yararlı olacağından ve her iki tarafın da istedikleri sonuçlara ulaşmalarına izin vereceğinden eminiz." Anlaşmanın eklenmesiyle, Dünya genelinde birçok ülkede yer hizmetleri alanında lider. "

news.groundhandling.com kaynaklı haberler

Pub Zaman : 2016-11-08 15:38:33 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Xinfa  Airport  Equipment  Ltd.

İlgili kişi: Mr. Jack Hu

Tel: 86-316-8934646

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)